Ogłoszenia parafialne
27.06.2021r.
XIII Niedziela Zwykła
Uroczystość NMP Nieustającej Pomocy

 

Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy – głównej patronki naszej diecezji

W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 15.00, 16.30 (Brzezinko) i 18.00
 

Biuro parafialne w tym tygodniu czynne we wtorek, czwartek i piątek od godz. 16.30 do 17.15. W środę z racji uroczystości biuro nieczynne

W piątek - I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 17.40

Odwiedziny chorych są przełożone na piątek 09.07


W sobotę 03.07 organizowana jest pielgrzymka Żywego Różańca do Chełmna zapisy u p. katechetki Marii Gumowskiej, tel 603 473 752.

Wyjazd ok godz 8.00, powrót ok godz. 16.00
 

Od soboty 03.07. rozpoczynamy celebrowanie Mszy św. z liturgii niedzielnej na ośrodku wypoczynkowym w Kamionkach Małych.

Msze św. w każda sobotę wakacji o godz 19.30

W sprawach cmentarnych proszę kontaktować się z administratorem cmentarza p. Mateuszem Gilarem

Do nabycia w zakrystii tygodnik „Niedziela”

 

 

  
 Intencje Mszalne 27.06.-04 07.2021 r.


Niedziela 27.06.
8.30 - + Tata Czesław Stasiak 22 r.śm., dziadkowie Stasiak i Domagała
10.00 (Brzezinko) – za parafian
11.30 - + Bolesław Jankowski - + Jolka Kucharska w dniu urodzin i mąż Edward Kucharski
12.45 (Młyniec Pierwszy) - + Stanisława i Stanisław Jordan

Poniedziałek 28.06.
18.00 - + Katarzyna Łopatka – int. od Piotra i rodziny Karpińskich

Wtorek 29.06.- Uroczystość śś. Ap. Piotra i Pawła
15.00 - + Paweł Miller
16.30 (Brzezinko) – za parafian
18.00 - + Władysław Głowacki – int. córki z rodziną

Środa 30.06.
18.00 - + Czesława  i Wacław Kubiccy

Czwartek 01.07.
18.00 - + Stefan Skrzyniecki 3 r.śm

Piątek 02.07.
18.00 - + Józef Marchewka

Sobota 03.07

17.15 - 50 rocznica ślubu Jadwigi i Bogdana Talarek 
18.00 - + Roman i Janina Kaczmarek
19.30 (Kamionki Małe) - + Czesław Wdowski, Stanisław Wojciechowski i rodzice Wdowscy

Niedziela 04.07.
8.30 - + Władysław Głowacki w dniu urodzin
10.00 (Brzezinko) - + Celina Błaszczyk i zmarli z rodziny
11.30 - + Bronisław i Marianna Lewandowscy
12.45 (Młyniec Pierwszy) - + Teresa 19 r.śm, Czesława i Wacław Kubiccy