XVII Niedziela Zwykła
 26.07.2020 r.

W ubiegłą niedzielę na kolektę gospodarczo-remontową zebrano 2178 zł, dziękuję za złożone ofiary.

Dzisiaj po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów na zewnątrz kościoła. Z ofiar złożonych podczas poświecenia wspomożemy m.in. zakup środków transportu dla polskich misjonarzy, pracujących w różnych częściach świata. „Bóg zapłać” za każdą złożoną ofiarę.

Bardzo proszę o to, by nie stawiać zapalonych zniczy bezpośrednio przy figurze Matki Bożej w grocie przed kościołem, gdyż przy obecnie panujących   temperaturach stanowi to zagrożenie pożarowe

Pandemia koronawirusa nie ustaje, dlatego przypominam, że przepisy sanitarne nakładają na wiernych obowiązek noszenia maseczek wewnątrz kościoła, oraz zachowanie przepisowej odległości. Bardzo proszę o dostosowanie się do tych przepisów. Szczegółowe rozporządzenia wywieszone są w gablocie.

Biuro parafialne w tym tygodniu czynne od poniedziałku do piątku od godz.18.30 do 18.45.  W biurze obowiązują maseczki.

Spowiedź św. od poniedziałku do soboty 10 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę 15 minut przed każdą Mszą św. przy konfesjonale. Obowiązują maseczki.

Dziękuję za odnowienie drzwi kaplicy w Brzezinku.

Do nabycia tygodnik „Niedziela”.

Zapowiedzi przedślubne:

Marcin Tarka st. wol.
Par. Papowo Biskupie
Agata Laskowska
Par. Gronowo

Intencje Mszalne 26.07- 02.08.2020 r.

8.30 – + Rodzice Natalia i Czesław i brat Antoni Kamińscy
10.00 (Brzezinko) – + Janusz Kuropatwa i zmarli z rodziny
11.30 -  + Franciszek Koźlikowski
12.45  (Młyniec) - + Wojciech Betlejewski – int. od Koła Gospodyń i przyjaciół z Młyń
ca Pierwszego

18.00 + Janina Kwiatkowska – int. od szwagra Kazimierza Kwiatkowskiego z rodziną

17.30 – + Zofia Kowalewska w r.śm i jej mąż Hieronim Kowalewski
18.00 - + Ewa 6 r.śm. i Jerzy Laskowscy

17.30 – + Mariusz Krauze – int. popogrz.
18.00 - + Wacław Wędołowski, Zygmunt, Gertruda, Jerzy i Zbigniew Wierzbowscy

17.30 - + Jadwiga Politowska 10 r.śm. i Jarosław Politowski 11 r.śm.
18.00 – + Franciszek Koźlikowski

17.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze i Boże błogosławieństwo dla Teresy Mielczarek z okazji urodzin – int. syna Zbyszka z żoną
18.00 - + Marek Betkier w dniu urodzin, Stanisława i Jerzy Betkier oraz Andrzej Rygielski – int. z Gronowa

17.15  - Za parafian