1. W związku z zagrożeniem zarażenia koronawiusem Konferencja Episkopatu Polski przypomina wiernym o możliwości przyjmowania Komunii św. na rękę.
  2. Dzisiaj zbiórka dp puszek na misje. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  3. Rozpoczął się czas spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej, kartki do spowiedzi są do odebrania w biurze parafialnym lub w zakrystii po każdej Mszy św. Treść kartek należy uzupełnić podając imię, nazwę miejscowości i nr domu. Ofiary składane za kartki są przeznaczone na remonty w parafii. „Bóg zapłać” za każdą ofiarę.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z Mszą św o godz.18.00
  5. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.00.
  6. Droga Krzyżowa dla dorosłych w piątek wraz z wieczorną Mszą św. i kazaniem pasyjnym o godz. 18.00. Za udział Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny.
  7. Zapraszam na Gorzkie Żale, które śpiewamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu 10 minut przed każdą Mszą św. Za udział w Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
  8. W przyszłą niedzielę (3 niedziela miesiąca) kolekta gospodarczo – remontowa. Dziękuję za każdą złożoną ofiarę.
  9. Pomagania ciąg dalszy!!!
W dniu 12 marca 2020 w czwartek odbędzie się kolejna akcja krwiodawstwa.
Zapraszamy do Auli ZS CKU w Gronowie
Od godz 9:00- 14:00
Jednocześnie odbędzie się akcja DKMS- zostań honorowym dawcą Szpiku kostnego pt: Ratujmy chorych z nowotworami krwi.
Akcję wspierają :
Gmina Lubicz z panem Radnym z Gronowa
Koło Gospodyń Wiejskich Razem dla Gronowa
Oraz Sołectwo Grononowo
 
Intencje Mszalne 08.03.- 15.03.2020 r.
Niedziela 08.03.
8.30 – + Kazimierz Nowak
10.00 (Brzezinko) – + Damazy Skrzyniecki z okazji urodzin
11.30 - + Dziadkowie Wiśniewscy i Kąklewscy i zmarli z rodziny – int. z Gronowa
Poniedziałek 09.03.
17.30 + Tadeusz Tykałowski – popogrz.
18.00 + Małgorzata Barczyńska – popogrz.
Wtorek 10.03.
17.30 + Krystyna Narkiewicz
18.00 + Łucja Weichhaus
Środa 11.03.
17.30 + Ignacy i Czesława Piórkowscy
18.00 + Stefan i Edyta Budzyńscy
Czwartek 12.03.
17.30 - + Kazimierz Lewandowski – int. żony z dziećmi
18.00 + Łucja Gruszka – int. popogrz.
Piątek 13.03.
17.30 - + Jadwiga i Kazimierz Czaja
18.00 + Alojzy Kluba 12 r.śm. i Janina Kluba
Sobota 14.03.
17.15 - + Józef, Kazimierz i dziadkowie Balcerowscy, Agnieszka i Jan Romanowscy, Przemek i zmarli z rodziny Rybackich
18.00 - + Konrad, Zenon i rodzice Kołtun
Niedziela 15.03.
8.30 – + Cecylia, Jan i Marian Tecmer, Hanna Kąkol i Alina Bylińska
10.00 (Brzezinko) – + Tadeusz Kwiatkowski, Zbigniew, Hieronim i Jarosław Gręźlikowscy
11.30 - + Bolesław Jankowski – int. córki z rodziną