1. Plan kolęd na najbliższe dni jest zamieszczony na naszej stronie internetowej, a także w gablocie.

2. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne bezpośrednio po Mszy św. o godz. 15.00.

3. Za tydzień - 3 niedziela miesiąca – kolekta gospodarczo-remontowa, już dzisiaj składam podziękowania za złożone ofiary.

4. Trwa się czas kolęd. Bardzo dziękuję parafianom za tak serdeczne przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej. Woda święcona będzie wystawiona w kruchcie kościoła.

5. Został wykonany wjazd na cmentarz. Składam serdeczne podziękowania tym, którzy wykonali tę pracę: panom: Jerzemu, Mateuszowi, Szymonowi i Robertowi Gilar, Krzysztofowi Sławskowiemu, Markowi Ososkiemu, Mateuszowi Ogdowskiemu, Sławomirowi Muchewiczowi, Wiesławowi Małek, Pawłowi Liniewskiemu, Markowi Poredzie i wszystkim, którzy przyczynili się do tej inwestycji.

6. Dziękuję wszystkim parafianom za tak liczny udział podczas „śpiewania kolęd przy ognisku” w ubiegły poniedziałek. Dziękuje organizatorom: Radzie Parafialnej i Kołu Gospodyń z Młyńca, dziękuję Kołu Gospodyń, Róży Różańcowej i Sołectwu z Kamionek Małych, p. Marianowi Wernerowskiemu, p. Aleksandrze Zwierskiej, wszystkim uczestnikom, którzy wsparli nas swoimi datkami. Podczas kwesty zebraliśmy 360 zł, ta kwota została przekazana na orkiestrę. Organizatorzy deklarują się, że spotykamy się za rok.

7. W dniu 16.01.2020 r. z Zespole Szkół CKU w Gronowie w godz. od 9.00 do 14.00 będzie możliwość oddania krwi. Bardzo zachęcam do wzięcia udziału w tej akcji, w ten sposób możemy uratować życie wielu potrzebującym.

8. Jest jeszcze do nabycia nasz kalendarz parafialny. Koszt kalendarza – 35 zł. Dostępny jest w zakrystii oraz biurze parafialnym.

9. Do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela”.

Intencje Mszalne 12.01.- 19.01.2020 r.

8.30+ Władysław Tucholski 24 r.śm.

10.00 (Brzezinko) – + Krystyna Narkiewicz – int. brata Jana z rodziną

11.30 - + Paweł Miller 15 r.śm, rodzice Lange i rodzeństwo oraz Zenon i Janina 15 r.śm. Zillmann

15.00 – + Gabriel Chłopecki – int. popogrz.

15.00 + Zygmunt i Stanisława Kąklewscy – int. dzieci

15.00 - + Adam Węglarz – int. syna Jacka z rodziną

15.00 - + Jerzy Ziółkowski – int. od Mirki i Rafała z rodzinami

15.00 - + Zbigniew Gręźlikowski – int. od Krystyny Klugiewicz z Czernikowa.

17.15 - Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośba o dale i błogosławieństwo Boże dla Natalii z okazji 18 urodzin

18.00 - + Barbara Sędzikowska – int. od Kierownictwa i pracowników firmy Eco-Ceramika

8.30+ Bogdan Ambroziewicz, rodzice i rodzeństwo z obojga stron

10.00 (Brzezinko) – za parafian

11.30 - + Krystyna Gorczyca 3 r.śm.