1. Całej Rodzinie Parafialnej życzę Pokoju i Miłości, która promienieje od Żłóbka. Niech ta Miłość, która z Nieba zstąpiła na ziemię wlewa w nasze serca dar kochania Boga i drugiego człowieka; niech Maryja,Święta Boża Rodzicielka, wyprasza nam u swego Syna potrzebne łaski.
 2. Dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 8.30; o godz.10.00 Msza św. w Brzezinku i o 11.30 w Gronowie.
 3. Na Mszę św. o godz. 11.30 proszę, aby dzieci, które zbierały obrazki podczas rorat, przyniosły je na tę Mszę św, aby otrzymać nagrody.
 4. Jutro II Dzień Świąt – Święto św. Szczepana Pierwszego Męczennika, Msze św. według porządku niedzielnego. Po Mszy św. o godz. 11.30 Nabożeństwo Przy Żłobku dla dzieci. Dzieci będą mogły wtedy złożyć ofiary dla dzieci na misjach.
 5. Jutro przed kościołem zbiórka do puszek na naszą bazylikę katedralną.
 6. W piątek święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty, Msza św., z racji kolędy o godz. 15.00. Z racji Oktawy Bożego Narodzenia nie ma postu.
 7. W sobotę święto św. Młodzianków Męczenników, Msza św. o godz. 18.00
 8. W przyszłą niedzielę 29.12. Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, przed świątyniami zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia.
 9. Plan kolęd na najbliższe dni jest zamieszczony na naszej stronie internetowej,a także w gablocie.
 10. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w piątek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 15.00.
 11. Bardzo dziękuję Akcji Katolickiej za zbudowanie szopki i jej ustrojenie i choinki, a p. Ewie Goj dziękuję za kwiaty i udekorowanie kościoła.
 12. Jest jeszcze do nabycia nasz kalendarz parafialny. Koszt kalendarza – 35 zł. Dostępny jest w zakrystii oraz biurze parafialnym.
 13. Rada Parafialna i Koło Gospodyń z Młyńca organizuje w dniu 06.01.2020 r. o godz. 16.00 w ogrodzie przy plebaniiŚpiewanie kolęd przy ognisku”. Organizatorzy będą serwowali: kiełbaski, barszcz, paszteciki, kawę, herbatę, ciasto. We wspólnym kolędowaniu. We wspólnym kolędowaniu będzie nam towarzyszył zespół muzyczny „Dance All Night”.