Czcigodny Księże Proboszczu!!!

Drogi Jubilacie!

25 lat od chwili, gdy Jezus Chrystus spojrzał na Ciebie i uczynił rybakiem serc ludzkich, a Ty z ufnością przyjąłeś powierzone zadanie i spełniasz swoje kapłańskie powołanie.

Z okazji Jubileuszu 25-lecia Kapłaństwa, w imieniu całej społeczności Parafii Gronowo życzymy Ci wielkiej radości z każdego dnia kapłańskiej służby, Bożego Błogosławieństwa i obfitości darów Ducha Świętego.

Niech dobry Bóg darzy Cię zdrowiem i pokojem, a Matka Boża ma w Swej opiece i wyprasza potrzebna łaski, abyś dalej z odwagą i mocą kroczył po trudnych ścieżkach kapłańskiego życia. Życzymy, abyś trwał na tym posterunku, który Pan Bóg Ci powierzył, abyś głosił Słowo Boże, sprawował Sakramenty Święte, a Swoim działaniem i świadectwem życia, pomnażał w nas, do których Pan Cię posłał, pragnienie zażyłości z Jezusem Chrystusem. Niech zawsze towarzyszy Ci Boża Łaska i mądrość, a także ludzka życzliwość i wsparcie we wszystkich poczynaniach.

W 25 rocznicę dnia święceń, w którym sam Pan Bóg uczynił z Ciebie swego sługę, otaczamy Cię naszą modlitwą, dziękując Panu Bogu za Twoją obecność wśród nas, za wszystko dobro, które stało Twoim udziałem, za czas, siły i talenty, którymi służysz ludziom.

Z całego serca pragniemy, abyś pozostał w naszej parafii jak najdłużej, a najlepiej na zawsze.

Szczęść Boże!